Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2017-02-27

Lietuvos, Vokietijos ir Lenkijos ekspertai įgyvendins Dvynių projektą Gruzijoje

Europos Sąjungos delegacija Gruzijoje pranešė, kad Lietuva, kaip vyresnioji partnerė, kartu su Vokietija ir Lenkija Gruzijoje įgyvendins ES Dvynių projektą „Parama Gruzijos nacionalinei ryšių komisijai vystant jos elektroninių ryšių reguliavimo sistemą ir stiprinant jos gebėjimus pagal ES reguliavimo sistemą“. Atrankos posėdžio metu Lietuvos, Vokietijos ir Lenkijos konsorciumo pasiūlymas įvertintas aukštais balais.

2017-02-15

Europos Komisija skelbia viešąją konsultaciją dėl Europos tinklų ir informacijos saugumo agentūros (ENISA) veiklos

Europos Komisija paskelbė viešąją konsultaciją, kurios tikslas – įvertinti Europos tinklų ir informacijos saugumo agentūros (angl. European Network and Information Security Agency, ENISA) vykdytą veiklą ir peržiūrėti ENISA mandatą, atsižvelgiant į naujus kibernetinio saugumo iššūkius, su kuriais susiduria Europos Sąjunga. 

2017-02-06

RRT vyko susitikimas su Europos Komisija ir geležinkelių transporto rinkos dalyviais

2017 m. vasario 6 d. RRT vyko susitikimas su Europos Komisijos (EK) Mobilumo ir transporto generalinio direktorato atstove Elisabeth Hochhold ir geležinkelių transporto rinkos dalyviais. Tai pirmasis toks susitikimas nuo 2016 m. lapkričio mėn., kai RRT pradėjo vykdyti geležinkelių rinkos reguliuotojo funkcijas. 

2016-04-13

Tarptautinės Tarptinklinio ryšio darbo grupės vicepirmininku išrinktas RRT atstovas

2016 m. balandžio 7-8 d. Rygoje vyko Rytų partnerystės elektroninių ryšių reguliuotojų tinklo (Eastern Partnership Electronic Communications Regulators Network, EaPeReg) susitikimas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) atstovai. 

Naujienų archyvas (441)Prenumerata el. paštuRSS prenumerata
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku