Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2018-04-11

Europos pašto reguliuotojų (ERGP) darbo grupė Vilniuje svarstė pašto sektoriaus klausimus

2018 m. balandžio 10 d. Vilniuje vyko ERGP Konkurencijos ir prieigos reguliavimo darbo grupės susitikimas. Posėdyje svarstytas ERGP darbo grupės parengtas dokumentas–  Pašto paslaugų direktyvos 11, 11a, 12 straipsniuose įtvirtintų skaidrumo, nediskriminavimo, proporcingumo principų perkėlimas nacionalinėje teisėje ir taikymas praktikoje. 

2018-04-05

BEREC skelbia viešąją konsultaciją dėl pasiūlymų 2019 m. BEREC darbo programai teikimo

RRT informuoja, kad Europos elektroninių ryšių reguliuotojų institucija (angl. Body of European Regulators for Electronic Communications, toliau - BEREC) pradeda rengti 2019 m. darbo programą ir skelbia viešąją konsultaciją dėl pasiūlymų teikimo.

2018-04-05

IRG-Rail geležinkelių transporto rinkos stebėsenos ataskaitoje skelbiami ir Lietuvos geležinkelių transporto rinkos duomenys

Geležinkelių nepriklausomų reguliuotojų grupė IRG-Rail (angl. Independent Regulators‘ Group – Rail) paskelbė 6-ąją geležinkelių transporto rinkos stebėsenos ataskaitą, kurioje pirmą kartą įtraukiami duomenys apie Lietuvos geležinkelių transporto rinką.

2018-03-28

RRT su pašto rinkos dalyviais aptarė reguliavimo pokyčius

2018 m. kovo 28 d. pašto paslaugų teikėjai susirinko į RRT organizuojamą informacinį renginį „Pašto sektoriaus reguliavimo pokyčiai“. RRT inicijuoto susitikimo su rinkos dalyviais tikslas -  aptarti šiuo metu pašto rinkose ir jų reguliavime vykstančius pokyčius ir aktualijas Lietuvoje bei Europos Sąjungoje, išgirsti rinkos nuomonę ir atsakyti į kylančius klausimus.

2018-03-22

RRT patikslino pašto rinkos 2017 m. IV ketvirčio duomenis

RRT, gavusi papildomus duomenis iš pašto rinkos dalyvių, patikslino pašto rinkos 2017 m. IV ketvirčio ataskaitą

2018-02-15

Ryšių reguliavimo tarnyba sveikina Lietuvą

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavo tarnybos (RRT) kolektyvas sveikina su atkurtos Lietuvos šimtmečiu, su didžiausia istorine švente!

Naujienų archyvas (459)Prenumerata el. paštuRSS prenumerata
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku