Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2017-11-09

Paskelbti pasaulinio skaitmeninio turinio konkurso „World Summit Awards 2017“ nugalėtojai

Šią savaitę paskelbti pasaulinio skaitmeninio turinio konkurso „World Summit Awards 2017“ (WSA) nugalėtojai.

Šiemet konkursui „World Summit Awards“ nominuota daugiau kaip 400 sprendimų iš 180 šalių, iš kurių išrinkta 40 geriausių skaitmeninio turinio sprendimų pasaulyje.

2017-10-18

RRT vieši Ukrainos reguliuotojo ekspertai

2017 m. spalio 17-19 d. Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyboje (RRT) vieši Ukrainos nacionalinės ryšių ir informatizacijos komisijos atstovai. Šis mokomasis vizitas yra Europos Komisijos vykdomos TAIEX (Techninės pagalbos ir keitimosi informacija) programos dalis, kurios įgyvendinimui buvo pasirinkta RRT. 

2017-10-12

Pašto rinkos dalyviai, vartotojus ginančių organizacijų atstovai ir kiti suinteresuoti asmenys kviečiami dalyvauti ERGP organizuojamame seminare Bonoje

Europos pašto reguliuotojų grupė (ERGP) 2017 m. lapkričio 29 d. Bonoje (Vokietija) organizuoja seminarą, į kurį kviečiami visi suinteresuoti pašto rinkos dalyviai, ypač pašto naudotojus atstovaujantys asmenys. Taip pat kviečiami dalyvauti ir išsakyti savo nuomonę profesinių sąjungų atstovai, pašto operatoriai, pašto ombudsmenai ir ekspertai iš akademinės sferos.

Naujienų archyvas (451)Prenumerata el. paštuRSS prenumerata
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku