Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2012-06-01

Aptarti elektromagnetinio suderinamumo klausimai

2012-05-25 Vilniuje vyko tarptautinis elektromagnetinio suderinamumo (EMS) seminaras „EMC & Power DC/DC“, kuriame pranešimą „EMS reguliavimas bei rinkos priežiūra Lietuvoje. Naujoji EMS direktyva“ skaitė Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) atstovas Arvydas Giedraitis. Seminare aparatų elektromagnetinio suderinamumo klausimus pristatė Vokietijos ir Suomijos kompanijų „Würth Elektronik“, „Linear Technology“ ir „Nemko“ specialistai.

Šiais metais jau surengti trys seminarai Vilniuje ir Kaune, skirti Lietuvos elektrinės bei elektroninės aparatūros gamintojams ir projektuotojams, taip pat tokios aparatūros importuotojams į Europos Sąjungos rinką ir mokslo bendruomenei. Seminaruose buvo pristatyti elektromagnetinio suderinamumo reikalavimai įrangai, aparatų atitikties vertinimas, techniniai šios įrangos teikimo į rinką klausimai. Seminarai sulaukė nemažo susidomėjimo ir tai atspindi išaugęs RRT atliekamų elektromagnetinio suderinamumo bandymų skaičius. Šios plačios gaminių grupės atitikties esminiams elektromagnetinio suderinamumo direktyvos 2004/108/EB reikalavimams vertinimą atlieka RRT akredituotas Aparatūros ir įrenginių elektromagnetinio suderinamumo kontrolės skyrius. RRT vykdomų elektromagnetinio suderinamumo bandymų statistika pateikta http://www.rrt.lt/lt/verslui/irenginiai/elektromagnetinis-suderinamumas_660/aparatu-ems-charakteristiku-14ts.html

 

 

 

 
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku