Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2017-05-23

Lietuva siekia perrinkimo į Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (ITU) Tarybą ir pristato kandidatą į ITU Radijo ryšio biuro direktoriaus postą

Vakar, gegužės 22 d., Lietuvos ambasadorius prie Jungtinių Tautų ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje Andrius Krivas ITU Tarybos plenariniame posėdyje pristatė Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos direktoriaus pavaduotoją dr. Mindaugą Žilinską kaip Lietuvos teikiamą kandidatą į ITU Radijo ryšio biuro (ITU-R) direktoriaus postą 2019−2022 m. kadencijai.

 

Tai pirmas kartas, kai Lietuva teikia kandidatą į tokio aukšto lygio postą ITU hierarchinėje struktūroje. Dr. Mindaugas Žilinskas turi 30 metų darbo patirtį radijo ryšio reguliavimo srityje, o 2006−2014 m. dvi kadencijas buvo ITU Radijo ryšio reguliavimo valdybos (RRB) narys ir nagrinėjo  klausimus, susijusius su radijo ryšiu, prisidėjo prie sėkmingo radijo trukdžių klausimų sprendimo tarp ITU valstybių narių. 2009 ir 2014 m. dr. Mindaugas Žilinskas buvo RRB vicepirmininkas, o 2010 m. – pirmininkas.

 

ITU Tarybos plenariniame posėdyje ambasadorius A. Krivas taip pat informavo, kad Lietuva, esanti ITU Tarybos nare 2015−2018 m., kelia savo kandidatūrą perrinkimui į Tarybą antrajai kadencijai 2019−2022 m.

 

Rinkimai į ITU vadovų postus ir į ITU Tarybą 2019−2022 m. kadencijai vyks ITU Įgaliotinių (plenarinėje) konferencijoje, kuri bus surengta 2018 m. spalio 29 d. – lapkričio 16 d. Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

 

 
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku