Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2018-06-12

RRT lankėsi Gruzijos nacionalinės ryšių komisijos atstovai

2018 m. birželio 4‒8 dienomis Ryšių reguliavimo tarnyboje (RRT) lankėsi Gruzijos nacionalinės ryšių komisijos (GNCC) atstovai. GNCC ekspertai į Lietuvą atvyko mokomojo vizito, kuris organizuotas RRT su Lenkijos ir Vokietijos partneriais vykdant Dvynių projektą GE/15/ENI/TE/01/16 (GE/27) „Parama Gruzijos nacionalinei ryšių komisijai pagal Europos Sąjungos standartus rengiant elektroninių ryšių reguliavimo sistemą ir tobulinant veiklos pajėgumus“.

 

Vizito tikslas buvo supažindinti Gruzijos reguliuotojo atstovus su Lietuvos patirtimi, plėtojant plačiajuosčio ryšio infrastruktūrą ir paslaugas. Svečiai išklausė RRT specialistų parengtų pristatymų, aplankė kelias ryšių bendroves, vyko į RRT priklausančias Dovainonių ir Kauno laboratorijas, dalyvavo praktiniuose įrenginių bandymuose ir trukdžių matavimuose Kaune ir Trakuose. Diskusijų metu RRT atstovai ne tik galėjo pristatyti savo šalies gerąją praktiką, bet ir susipažino su Gruzijos reguliuotojo patirtimi.

 

Tai buvo pirmasis iš trijų mokomųjų vizitų Lietuvoje, numatytų Dvynių projekte, kurį RRT kaip pagrindinis partneris pradėjo 2017 m. pabaigoje. Daugiau apie Dvynių projektą: http://www.rrt.lt/lt/pranesimai-spaudai/rrt-kartu-su-xhh2.html

 

 
Informacija atnaujinta 2018-06-12
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku