Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2017-10-18

RRT vieši Ukrainos reguliuotojo ekspertai

2017-10-17, Vilnius. 2017 m. spalio 17-19 d. Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyboje (RRT) vieši Ukrainos nacionalinės ryšių ir informatizacijos komisijos atstovai. Šis mokomasis vizitas yra Europos Komisijos vykdomos TAIEX (Techninės pagalbos ir keitimosi informacija) programos dalis, kurios įgyvendinimui buvo pasirinkta RRT.

 

 

Trijų dienų susitikimo tikslas – pasidalinti su Ukrainos reguliuotojo atstovais Lietuvos patirtimi el. ryšių ir pašto paslaugų kokybės priežiūros srityje bei aptarti praktinius iššūkius, su kuriais susiduriama Lietuvoje įgyvendinant atitinkamus Europos Sąjungos teisės aktus.

 

Mokomojo vizito metu RRT ekspertai pristatys ES ir nacionalinių teisės aktų, reglamentuojančių el. ryšių ir pašto paslaugų kokybės priežiūrą, praktinio įgyvendinimo aspektus, pasidalys sukaupta ekspertine patirtimi dėl kokybės rodiklių nustatymo, statistinių duomenų rinkimo ir viešinimo, aptars paslaugų kokybės priežiūros įtaką konkurencijai el. ryšių ir pašto rinkose bei supažindins su naujausiais tinklų neutralumo reikalavimais Europos Sąjungoje ir jų įtaka kokybės priežiūros sistemai.

 

RRT ekspertai kolegoms iš Ukrainos pademonstruos turimą el. ryšių paslaugų kokybės priežiūros programinę įrangą ir aparatūrą, parodys, kaip matuojama judriojo telefono ir interneto ryšio kokybė.

 

„RRT ir Ukrainos reguliuotoją sieja ilgalaikis ir glaudus bendradarbiavimas. Džiugu, kad jis tęsiasi, ir TAIEX programos mokomajam vizitui buvo pasirinkti Lietuvos ekspertai. Turime sukaupę daug patirties ir esame pasirengę ja pasidalyti su kolegomis, kuriems ji svarbi ir vertinga tobulinant Ukrainos reguliavimo sistemą ir artinant ją prie ES reikalavimų ir praktikos,“ – teigė Giedrius Pūras, RRT direktoriaus pavaduotojas. 

 
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku