Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2017-09-21

Vilniuje įvyko Rytų partnerystės šalių susitikimas tarptautinio tarptinklinio ryšio klausimais

2017-09-20, Vilnius. 2017 m. rugsėjo 18-19 d. Vilniuje įvyko Rytų partnerystės šalių elektroninių ryšių reguliavimo institucijų tinklo EaPeReg Tarptautinio tarptinklinio ryšio (angl. roaming) darbo grupės susitikimas. Šiai grupei pirmininkauja Ukraina, jai kaip vicepirmininkė talkina Lietuva, atstovaujama Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos (RRT).

 

Susitikimo metu buvo patvirtintas 2018 m. darbo grupės veiklos planas, pristatyta patirtis mažinant tarptautinio tarptinklinio ryšio kainas Vakarų Balkanų regione, RRT ekspertas ir atstovas iš Kroatijos reguliuotojo pasidalijo savo šalių praktika nuo 2017 m. liepos mėn. įgyvendinant naująjį Europos Sąjungos tarptautinio tarptinklinio ryšio reglamentą. Susitikime dalyvavę atstovai iš Europos Komisijos,  Europos elektroninių ryšių reguliavimo institucijos (angl. Body of European Regulators for Electronic Communications, BEREC) tarptautinio tarptinklinio ryšio darbo grupės ir analitikė iš tarptautinės tyrimų kompanijos „Cullen International“ pristatė aktualiausius naujojo tarptautinio tarptinklinio ryšio reglamento įgyvendinimo Europos Sąjungoje aspektus.

 

Daugiausia dėmesio buvo skirta preliminarių tyrimo rezultatų dėl tarptautinio tarptinklinio ryšio kainodaros politikos suderinimo ir tarifų mažinimo tarp Rytų partnerystės šalių aptarimui. Remiantis šiuo tyrimu, bus pateiktos rekomendacijos dėl tarifų mažinimo tarp Armėnijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Gruzijos, Moldovos ir Ukrainos galimybių ir  įgyvendinimo būdų.

 

  

Apie Rytų partnerystės tinklą

 

Rytų partnerystės tinklas EaPeReg įsteigtas 2012 m. rugsėjo 11 d. Kišiniove (Moldovoje), Armėnijos, Gruzijos, Moldovos ir Ukrainos elektroninių ryšių reguliavimo institucijoms pasirašius Bendradarbiavimo memorandumą. 2015 m. prie šio tinklo oficialiai prisijungė ir Baltarusija. Tinklo įsteigimo tikslas – palengvinti ir sustiprinti 6 Rytų partnerystės šalių (Azerbaidžano, Armėnijos, Baltarusijos, Gruzijos, Moldovos ir Ukrainos) tarpusavio bendradarbiavimą elektroninių ryšių srityje, taip pat keistis patirtimi su Europos Sąjungos šalių reguliavimo institucijomis. Lietuva, atstovaujama RRT, aktyviai dalyvauja EaPeReg veikloje, dalindamasi savo, kaip ES valstybės narės, patirtimi, tobulinant elektroninių ryšių reguliavimą ir jo praktinį įgyvendinimą. 

 
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku