Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

Pranešimai spaudai

2014-08-27
2014-08-27, Vilnius. Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia išankstinius 2014 m. antrojo ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis.
plačiau...
2014-08-20
Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) atnaujino judriojo ryšio operatorių UAB „Bitė Lietuva“, UAB „Omnitel“ ir UAB „TELE2“ GSM ir UMTS tinklų tikėtinų aprėpties zonų žemėlapius.
plačiau...
2013-02-12
Išankstiniais RRT duomenimis, bendra pašto ir pasiuntinių paslaugų rinka, vertinant pagal gautas pajamas, 2012 m. IV ketvirtį, palyginti su 2011 m. IV ketvirčiu (79,7 mln. Lt), padidėjo 12,2 proc. ir sudarė 89,4 mln. Lt.   
plačiau...
  

Draugiskas internetas

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku