Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Naujienos

2014-10-17
CERT-LT įspėja, kad aptikta pavojinga „Microsoft Windows“ ir  „Microsoft Windows Server“ saugumo spraga CVE-2014-4114. 
plačiau...
2014-10-08
Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos nacionalinis elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinys (CERT-LT) įspėja, kad aptikta pavojinga „FreePBX“ programinės įrangos spraga. 
plačiau...
2014-09-30
2014 m. rugsėjo 25‒26 d. Romoje (Italija) Europos elektroninių ryšių reguliuotojų institucijos (BEREC) plenarinio posėdžio metu BEREC valdyba oficialiai pritarė Bendradarbiavimo susitarimo tarp BEREC ir Rytų partnerystės...
plačiau...

Pranešimai spaudai

2014-10-20
2014 m. III ketvirtį RRT interneto karštąja linija gavo 220 pranešimų apie neteisėtą ar žalingą turinį internete. 
plačiau...
2014-10-15
CERT-LT  apibendrina 2014 m. III ketvirčio veiklos rezultatus. CERT-LT 2014 m. III ketvirtį ištyrė 9 566 incidentus pagal iš Lietuvos elektroninių ryšių paslaugų teikėjų, užsienio CERT tarnybų, atliekančių tarptautinius incidentų tyrimus, ir iš Lietuvos interneto naudotojų...
plačiau...
2014-10-10
CERT-LT ragina vartotojus nemokamai pasitikrinti, ar jo kompiuterio (ar kito tinklo įrenginio) išorinis interneto protokolo (IP) adresas pastaruoju metu nebuvo patekęs į kenkėjiškoje veikloje dalyvaujančių IP adresų duomenų bazę. 
plačiau...
 


Draugiskas internetas

 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku