Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Radijo ryšio aktualijos

2012-03-20

Paskelbti viešojo konkurso dėl teisės naudoti 2500–2560 MHz ir 2620–2680 MHz radijo dažnių juostas laimėtojai

2012 m. kovo 20 d. RRT viešųjų konkursų komisija įvertino viešojo konkurso dėl teisės naudoti 2500–2560 MHz ir 2620–2680 MHz radijo dažnių juostas dalyvių dokumentus ir laimėtojais pripažino UAB „Omnitel“, „Tele2“ ir UAB „Bitė Lietuva“. Pretenzijas dėl komisijos sprendimo galima teikti per 10 dienų nuo pranešimo apie konkurso rezultatus išsiuntimo laimėtojams.

Siekiant sudaryti sąlygas plačiajuosčio radijo ryšio paslaugų plėtrai, 2500–2560 MHz ir 2620–2680 MHz radijo dažnių juostos skiriamos naujos kartos judriojo radijo ryšio sistemoms, pasižyminčioms didele duomenų perdavimo sparta, diegti. RRT siekia, kad minėtos radijo dažnių juostos būtų efektyviai naudojamos, skatinama konkurencija elektroninių ryšių tinklų teikimo srityje, vartotojai galėtų gauti technologiškai pažangias ir geresnės kokybės elektroninių ryšių paslaugas.

Konkurse dalyvavusioms aukščiau minėtoms bendrovėms bus išduota po vieną leidimą naudoti 20 MHz pločio dvipusę radijo dažnių juostą. Leidimų turėtojai privalės ne vėliau kaip per trejus metus nuo teisės naudoti radijo dažnius (kanalus) suteikimo dienos ne mažiau kaip penkiuose Lietuvos Respublikos miestuose įrengti viešąjį radijo ryšio prieigos tinklą ir sudaryti galimybę gauti elektroninių ryšių paslaugas ne mažiau kaip 50 proc. kiekvieno to miesto gyventojų. Taip pat numatyta, kad ne vėliau kaip per penkerius metus nuo teisės naudoti radijo dažnius (kanalus) suteikimo dienos leidimų turėtojai turės ne mažiau kaip penkiolikoje Lietuvos Respublikos miestų įrengti viešąjį radijo ryšio prieigos tinklą ir sudaryti galimybę gauti elektroninių ryšių paslaugas ne mažiau kaip 50 proc. kiekvieno to miesto gyventojų.

 
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku