Versija neįgaliesiemsMobili versijaPradinisStruktūraParašykite mums
 

Pranešimai apie ketinimus įrengti infrastruktūrą

Vadovaujantis Elektroninių ryšių įstatymo 381 straipsniu ir Elektroninių ryšių infrastruktūros įrengimo, žymėjimo, priežiūros ir naudojimo taisyklių VII skyriumi, taip pat siekiant mažinti elektroninių ryšių infrastruktūros įrengimo sąnaudas pagal 2014 m. gegužės 15 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 2014/61/ES dėl priemonių sparčiojo elektroninių ryšių tinklų diegimo sąnaudoms mažinti, šiame tinklalapyje skelbiami gauti pranešimai apie infrastruktūros valdytojų ketinamą įrengti elektroninių ryšių bei kitos tinkamos paskirties fizinę infrastruktūrą. Taip siekiama, kad visi suinteresuotieji asmenys galėtų bendrai atlikti įrengimo darbus mažesnėmis įrengimo sąnaudomis.

 

Infrastruktūros valdytojai, ketinantys atlikti elektroninių ryšių infrastruktūros ir (arba) tinkamos paskirties fizinės infrastruktūros, skirtos gamybos, tiekimo, paskirstymo ir (ar) transporto paslaugoms teikti, įrengimo darbus, kurie visiškai ar iš dalies yra finansuojami valstybės, savivaldybės, Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis, (toliau – įrengimo darbai) privalo ne vėliau kaip prieš 2 mėnesius iki kreipimosi į kompetentingas institucijas dėl reikalingų leidimų atlikti įrengimo darbus gavimo (jeigu tokių leidimų nereikia, iki įrengimo darbų pradžios) pateikti Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybai pranešimą apie šiuos ketinimus įrengti infrastruktūrą.

 

Infrastruktūros naudotojai, pageidaujantys įsirengti elektroninių ryšių infrastruktūrą, turi pateikti infrastruktūros valdytojui prašymą bendrai įrengti infrastruktūras ne vėliau kaip prieš 1 mėnesį iki infrastruktūros valdytojo kreipimosi į kompetentingas institucijas dėl reikalingų leidimų (jeigu tokių leidimų nereikia, iki įrengimo darbų pradžios).

 

 

Infrastruktros valdytojų pateikti pranešimai apie ketinimus įrengti infrastruktūrą

Eil.

Nr.

Infrastruktūros

valdytojas

Savivaldybė

(nuoroda į vietą)

Tipas

Numatomo kreipimosi

dėl leidimo data

Nuoroda

į pranešimą

papildoma

informacija

1

Rokiškio r. sav. administracija

Rokiškio r. sav.

Pandelio sen.

Panemunio k.

Kvetkų g.

gatvės rekonstrukcija

2018 m. 01 mėn

skenuotas pranešimas

 nuoroda į projektą

 

 

Užpildytą pranešimą  (DOCX; PDF) prašome pateikti e.rrt.lt arba atsiųskite adresu:

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba

Mortos g. 14,

LT-03219 Vilnius 

 

Naujienos apie ketinimus įrengti infrastruktūrą

Naujienų prenumerata el. paštu

 

Informacija atnaujinta 2018-01-15
atgal
 

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.
Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite čia

Slapukų saugojimas: Išjungtas Sutinku