VEIKLOS SRITYS:

Paskatinimai ir apdovanojimai

2022 m. I ir II ketv. 7 tarnautojams ir darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartis, buvo skirtos vardinės dovanos gyvenimo ir darbo metų jubiliejinių sukakčių progomis.

RRT gautos padėkos

2021 m. gauta padėka už Ingos Rimkevičienės, Tarptautinių ryšių ir visuomenės informavimo skyriaus vedėjos, aktyvų dalyvavimą organizuojant Europos regiono pasirengimo Telekomunikacijų plėtros konferencijai (WTDC-21) susitikimą 2021 m. sausio 18-19 d.  Padėką pasirašė Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos Telekomunikacijų plėtros biuro vadovė Doreen Bogdan-Martin.


2020 m. balandžio 26 d. RRT gavo padėką iš  VšĮ „Renginių fabrikas“, jog suteikė teisę naudoti radijo dažnį 94,5 MHz Paluknio aerodrome eksperimentiniams tikslams nekomerciniam naudojimui.


2020 m. balandžio 16 d. gauta padėka JURGIUI VILKUI, Tinklų reguliavimo departamento Skundų skyriaus vyriausiajam specialistui, už nuoširdumą, operatyviai ir taikiai išspręstą ginčą tarp pašto paslaugų teikėjo ir paslaugų naudotojo.


2020 m. spalio 28 d. RRT darbuotojai gavo padėką iš Vilniuje gyvenančio paslaugų vartotojo už pagalbą išsiaiškinant antžeminės televizijos transliuojamų LRT kanalų nepatenkinamą signalų kokybę jo bute.

Informacija atnaujinta 2022-05-19