VEIKLOS SRITYS:

Baltijos šalių reguliuotojai kasmetiniame susitikime dalijosi rinkų reguliavimo patirtimi

2019 rugsėjo 2 d.

2019 m. rugpjūčio 29-30 d. Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) atstovai lankėsi tradiciniame kasmetiniame Baltijos šalių elektroninių  ryšių ir pašto paslaugų reguliuotojų susitikime BALTREG, kurį šiais metais organizavo Latvijos kolegos.

Susitikimo metu TTJA (Estijos e. ryšių reguliavimo institucijos), KM (Estijos Konkurencijos tarybos, kuruojančios pašto paslaugų reguliavimo klausimus), SPRK (Latvijos e. ryšių ir pašto reguliavimo institucijos) ir RRT atstovai aptarė mūsų regionui aktualius reguliuojamų rinkų klausimus.

Aptartos e. ryšių ir pašto nacionalinių rinkų tendencijos, pasidalinta aktualiomis naujienomis apie svarbiausius įgyvendinamus projektus ir sprendžiamus klausimus. Pristatyti rinkų tyrimai, notifikacijos, įpareigojimai, aptarti M2M ir IoT numeracijos klausimai, „zero rating“ paslaugų teikimo niuansai, universaliųjų paslaugų problematika ir kt. Taip pat šalys pasidalino patirtimi ir kylančiais praktiniais klausimais, perkeliant Europos elektroninių ryšių kodekso nuostatas į nacionalinę teisę – visoms ES šalims aktualų procesą, kurį valstybės privalo užbaigti iki 2020 m. gruodžio.

Informacija atnaujinta 2019-09-05