VEIKLOS SRITYS:

Europos pašto reguliuotojų grupė (EGRP) kviečia suinteresuotus dalyvius į atvirą seminarą pašto reguliavimo sistemos klausimais.

2018 spalio 31 d.

2018 m. lapkričio  28 d. Belgrade ERGP, Europos Komisijos ir Serbijos Elektroninių ryšių ir pašto paslaugų reguliavimo agentūros organizuojamame seminare  dalyviai turės galimybę aptarti pašto paslaugų sektoriaus raidos tendencijas.

Seminaro metu bus pristatyti Europos Sąjungos (ES) tarptautinių siuntinių rinkos tendencijų tyrimo rezultatai, vertinant e. komercijos plėtros požiūriu. Atlikta analize bus remiamasi, 2020 m. ES peržiūrint siutinių pristatymo paslaugų reglamentavimą. Dalyviai sužinos, kaip ne ES šalys rengiasi pritaikyti savo reguliavimo sistemas prie akivaizdžių pasaulinių, Europos ir nacionalinių rinkų pokyčių.  Taip pat bus galimybė aptarti ES narių ir kitų Europos šalių bendradarbiavimo galimybes, siekiant vystyti pašto paslaugų rinką.

Daugiau informacijos apie seminarą ir registracijos formą rasite https://ec.europa.eu/growth/content/ergp-open-stakeholder-workshop-postal-framework-views-within-and-outside-eu_en . Registracija į renginį vyksta iki lapkričio 11 d.

Informacija atnaujinta 2018-10-31