VEIKLOS SRITYS:

Kviečiame į tarptautinę konferenciją „DigiT Baltic 2021“

2021 spalio 14 d.

Spalio 27 d., trečiadienį, kviečiame dalyvauti Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos (RRT)  ir asociacijos INFOBALT organizuojamoje tarptautinėje konferencijoje „DigiT Baltic 2021“. Konferencijos tikslas – Baltijos regiono šalims pristatyti ES eIDAS reglamento suteikiamas priemones: elektroninį parašą, elektroninį spaudą, elektroninę laiko žymą ir kitus novatoriškus skaitmeninius sprendimus, skirtus skaitmeninių operacijų patikimumo ir saugumo užtikrinimui.

„DigiT Baltic 2021“ metu Europos Sąjungos tinklų ir informacijos apsaugos agentūros (ENISA), Europos telekomunikacijų standartizacijos instituto (ETSI), Europos patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjų priežiūros įstaigų forumo (FESA), Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos valstybinio ir privataus sektoriaus atstovai aptars patikimumo užtikrinimo paslaugų ir e-tapatybės aktualijas, pasidalins savo patirtimi ir įžvalgomis bei atsakys į klausimus:

  • Kaip skaitmenizavimo įrankiai padeda verslui ir piliečiams?
  • Ar elektroninis parašas ir kitos patikimumo užtikrinimo paslaugos saugios ir kodėl jomis reikėtų pasitikėti?
  • Kaip galime panaudoti e-tapatybę skaitmenizacijoje?
  • Kaip skaitmeninį saugumą padeda užtikrinti Europos Sąjungos eIDAS reglamentu reguliuojami įrankiai: elektroninis parašas, elektroninis spaudas bei elektroninė laiko žyma? Kaip padaryti, jog šios priemonės padėtų ne tik paprastai, bet ir saugiai dirbti?

„DigiT Baltic 2021“ konferencija vyks kaip hibridinis renginys – su ribotu dalyvių skaičiumi Vilniuje, viešbutyje Radisson Blue Hotel Lietuva (Konstitucijos pr. 20) susitinkant gyvai bei galimybe visiems norintiems sudalyvauti nuotoliniu būdu. Konferencija vyks anglų kalba.

Registruotis į konferenciją ir susipažinti su programa galite čia: https://digitbaltic.com/

Įsitraukite „DigiT Baltic 2021“ į savo spalio planus!

 

 

Informacija atnaujinta 2021-10-14