VEIKLOS SRITYS:

RRT pasitinka Kalėdas

2019 gruodžio 23 d.

„Kalėdų ne laukiame ‒ jas kuriame patys!“ – šiuo principu vadovaujasi RRT kolektyvas, kuris kalėdinį laikotarpį kasmet įprasmina gražiomis iniciatyvomis.

Kalėdinė nuotaika RRT šiemet pradėjo sklisti jau lapkričio pradžioje, kai RRT darbuotojai prisijungė prie projekto „Vaikų svajonės“ ‒  internetinėje svetainėje https://vaikusvajones.lt/ rinko vaikučių svajones ir jas pildė. Žieminiai drabužiai ir batai su šilčiausiais mūsų linkėjimais iškeliavo pas 17 vaikų iš mažiau pasiturinčių šeimų. Šiai iniciatyvai lėšas surinkome iš darbuotojų aukų ir per RRT organizuotą kasmetinę Kalėdinę labdaros mugę. Mugėje parduoti suaukoti pačių darbuotojų gaminti rankdarbiai bei saldumynai, o taip pat – nauji, bet nenaudojami daiktai. Jau gražia tradicija tapusi iniciatyva, prie kurios kasmet prisideda vis didesnis kolegų būrys – tai puiki proga pasirūpinti rankų darbo dovana, įvertinti bendradarbių kūrybiškumą, išradingumą ir talentus, o kartu – bendromis pastangomis surinkti lėšų geriems darbams.

Nuo gruodžio pradžios startavo RRT „Kalėdų paštas“. Darbuotojų vaikučiai pagamino spalvingų atvirukų, kuriuos kolegos siuntė vieni kitiems su savo nuoširdžiais sveikinimais ir šiltais linkėjimais. Dar viena kalėdinė tradicija RRT  ̶ bendrų tarnybos patalpų puošimas šventine tema, kuri šiemet buvo „Pasaka“. Kaskart mūsų darbuotojų išradingumas ir kūrybiškumas pradžiugina ne tik kolektyvą, bet ir šventiniu laikotarpiu pas mus apsilankančius svečius.

Kalėdinė popietė su įdomiu lektoriumi – taip pat jau mūsų tradicija. Šiais metais  etiketo specialistas, rašytojas ir žurnalistas Giedrius Drukteinis smagiai pasakojo apie tarptautinio protokolo, bendravimo subtilybes, įvairias įdomias situacijas, nutinkančias ne tik Lietuvoje, bet ir lankantis svečiuose, kartais – ir labai skirtingų papročių kraštuose. Ir mums labai įsiminė vienas pamokymas: kad kur ir kokius prašmatnius pietus bevalgytume, svarbiausia žiūrėti ne į tai, kas lėkštėje, o į priešais sėdinčio žmogaus akis.

Artėjant šventėms svarbu parodyti nuoširdų dėmesį, pabendrauti, padėkoti už prasmingą darbą kartu. Mes tą vertiname, kasmet kuriame kalėdinę nuotaiką ir šventes pasitinkame su puikia nuotaika.

Su artėjančiomis šventėmis!

 

Informacija atnaujinta 2019-12-23