VEIKLOS SRITYS:

RRT pradeda vykdyti Dvynių projektą Ukrainoje

2019 rugsėjo 11 d.

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) nuo 2019 rugsėjo 8 d. pradeda vykdyti Europos Sąjungos Dvynių projektą Ukrainoje „Nacionalinės ryšių reguliavimo ir informatizavimo komisijos reguliavimo gebėjimų stiprinimas rinkos prieigos ir paslaugų kokybės priežiūros srityse“.

„Šio projekto tikslas – stiprinti ir gerinti Ukrainos nacionalinio reguliuotojo gebėjimus elektroninių ryšių paslaugų kokybės priežiūros, prieigos prie elektroninių ryšių tinklų ir tinklų sujungimo srityse. Kitas labai svarbus siekis – tarpinstituciniu bendravimu prisidėti prie Ukrainos ir ES partnerystės puoselėjimo – Ukrainos siekio eiti Vakarų kryptimi“, – teigia RRT direktoriaus pavaduotojas Giedrius Pūras, paskirtas nuolatiniu dvynių projekto patarėju Ukrainoje.

Beveik dvejus metus truksiantį projektą RRT įgyvendins kartu su Latvijos viešųjų tinklų reguliavimo komisija (angl. Latvian Public Utilites Commission). Projektą vykdys ir su Ukrainos kolegomis savo kompetencija el. ryšių paslaugų srityje dalinsis apie 40 Lietuvos ir Latvijos ekspertų. Centrinė projektų valdymo agentūra yra atsakinga už projekto administracinį ir finansinį valdymą.

Projekto įgyvendinimui Europos Komisija skyrė 1,3 milijono eurų.

RRT šią vasarą sėkmingai užbaigė Dvynių projektą, kuriame kaip vyresnysis partneris kartu su Vokietijos ir Lenkijos ekspertais teikė paramą Sakartvelo nacionalinei ryšių komisijai.

RRT direktoriaus pavaduotojas Giedrius Pūras,  nuolatinis dvynių projekto patarėjas Ukrainoje.

 

Informacija atnaujinta 2019-09-13