VEIKLOS SRITYS:

RRT vieši el. ryšių ekspertai iš Kosovo ir Pasaulio banko

2018 vasario 26 d.

2018 m. vasario 26-27 d. Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyboje (RRT) mokomojo vizito vieši Kosovo ūkio plėtros ministerijos, Kosovo elektroninių ryšių ir pašto reguliavimo tarnybos (ARKEP) ir Pasaulio banko ekspertai. Vizito tikslas – susipažinti su RRT patirtimi ir gerąja praktika diegiant nacionalinę radijo spektro stebėsenos sistemą Lietuvoje.

 

Mokomojo vizito metu RRT ekspertai supažindins svečius su Lietuvos fiksuotųjų radijo stebėsenos stočių tinklu ir infrastruktūra, RRT judriosiomis radijo stebėsenos stotimis, pasidalys RRT patirtimi vykdant judriojo radijo ryšio tinklų priežiūrą. Kolegos iš Kosovo ir Pasaulio banko taip pat turės praktinę galimybę susipažinti su fiksuotomis ir judriosiomis radijo stebėsenos stotimis bei aptarti aktualius radijo stebėsenos tinklo kūrimo klausimus.

 

Šis vizitas yra Pasaulio banko vykdomo Kosovo skaitmeninės ekonomikos (KODE) projekto dalis, kurio vienas iš tikslų ir veiklų – įdiegti nacionalinio spektro stebėsenos sistemą Kosove, siekiant pagerinti judriojo plačiajuosčio ryšio kokybę.

Informacija atnaujinta 2018-04-09