VEIKLOS SRITYS:

Vilniuje vyks tarptautinis renginys „ICT4D in Africa“

2018 gegužės 21 d.

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) informuoja, kad 2018 m. gegužės 30 d. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje vyks informacijos ir ryšių technologijų (IRT) renginys „ICT4D in Africa”, kurį organizuoja tyrimų ir konsultacijų centras „AfriKo“ kartu su Užsienio reikalų ministerija ir IRT asociacija „Infobalt“. RRT yra viena iš šio renginio rėmėjų.

 „ICT4D in Africa” – tarptautinis renginys, organizuojamas kasmet Vilniuje nuo 2016 m., kurio tikslas – paskatinti Lietuvos informacijos ir ryšių technologijų sektorių ieškoti bendradarbiavimo su Afrikos šalimis galimybių. 2018 m. renginio tema – IRT verslo įmonių dalyvavimas įgyvendinant vystomąjį bendradarbiavimą, kurio metu bus apžvelgiamos nacionalinės ir tarptautinės iniciatyvos, skirtos IRT įmonių įtraukimui į vystomąjį bendradarbiavimą, iššūkiai ir galimybės, pristatomos skaitmeninės naujovės, siekiant tvaraus vystymosi Afrikoje, supažindinama su IRT kompanijomis, įsitraukusiomis į bendradarbiavimą, pasidalinta gerąja praktika diegiant naujas technologijas.

Pranešimus skaitys Užsienio reikalų ministerijos, Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (ITU) aukšto lygio vadovai, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) analitikai, Afrikos ir Lietuvos IRT įmonių įkūrėjai ir vadovai.

Ta proga gegužės 30 d. RRT viešės ir su RRT ekspertais susitiks ITU telekomunikacijų plėtros sektoriaus biuro direktoriaus pavaduotojas ir Administravimo ir operacijų koordinavimo departamento vadovas p. Yushi Torigore. Susitikimo metu bus aptartos el. ryšių rinkos vystymosi tendencijos Lietuvoje ir pasaulyje, spektro valdymas, kiti strateginiai klausimai.

Rasti daugiau informacijos apie renginį ir užsiregistruoti į jį galite čia: https://www.digitalafrica.lt/

Informacija atnaujinta 2018-06-28